Największa perfumeria internetowa w Europie Środkowo-Wschodniej – Iperfumy.pl by Notino triumfem wchodzi na polski rynek i w ekspresowym tempie rozszerza swoją sieć dystrybucji o kolejną ekskluzywną, stacjonarną perfumerię. Od 9 lutego 2018 w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu będzie można odwiedzić trzeci już salon stacjonarnej sprzedaży w Polsce.

Nowo otwierająca się stacjonarna perfumeria Iperfumy.pl by Notino we wrocławskim Pasażu Grunwadzkim to nie tylko piękne, nowoczesne wnętrze z wielkoformatowymi plazmami wyświetlającymi treści promocyjne i edukacyjne, dostępne dla klientów tablety oraz wi-fi, ale także bogata oferta kosmetyków oraz perfum. Teraz mieszkańcy Wrocławia oryginalne kosmetyki będą mogli mieć na wyciągnięcie ręki. W perfumerii można będzie znaleźć marki selektywne, masowe, a także niszowe w niezmiennie najlepszych cenach.

W stacjonarnym salonie sprzedaży klienci mają także możliwość odebrania swojego zamówienia złożonego online. Mogą przetestować swój wymarzony zapach lub skorzystać z porad profesjonalnych konsultantek w dziedzinie pielęgnacji. Perfumeria stacjonarna oferuje wszystkie kosmetyki w takich samych cenach, jak te zamawiane online na stronie www.iperfumy.pl. Salon ma wyraźnie wydzieloną strefę z kosmetykami do pielęgnacji skóry, włosów oraz sekcję z bogatą kolekcją luksusowych, a także niszowych perfum. Dodatkowo z okazji otwarcia na klientów czekają atrakcyjne promocje produktowe, upominki oraz oferta darmowej dostawy zamówień online do wrocławskiej perfumerii.

Nowy salon Iperfumy by Notino będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze w Pasażu Grunwaldzkim i otwarty codziennie w godz.10:00 – 22:00 od poniedziałku do soboty i w godz. 10:00 – 21:00 w niedziele.

Iperfumy.pl by Notino – przepis na sukces

Iperfumy.pl by Notino to największa internetowa perfumeria w Europie środkowej i wschodniej, która swoje korzenie ma w Czechach – w Brnie, gdzie obecnie mieści się główna siedziba firmy i magazyn. Za sukcesem marki stoi Michal Zamec – CEO, twórca i wizjoner, który w ciągu 13 lat stworzył imperium biznesowe, skupiające dziś w swoim portfolio blisko 1200 oryginalnych marek – od niszowych po selektywne. Dzięki temu sama internetowa sprzedaż perfumerii to ok. 120 milionów wizyt rocznie, które przekładają się na sprzedaż blisko 12 milionów kosmetyków w skali roku.

To sprawia, że Iperfumy.pl by Notino należy do najdynamiczniej rozwijających się perfumerii w naszej części Europy, a także w USA. Wartość spółki szacowana jest na blisko 50 mln euro, a firma nieustannie stawia na innowacyjność i rozwój. Rozszerzenie sprzedaży poza serwis online to kolejny krok w ekspansji marki i wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy uwielbiają testować kosmetyki, sprawdzać zapach, konsystencję, zasięgać porad ekspertów, ale zarazem oczekują możliwości nabycia produktów w najlepszych cenach. Dokładnie tak jest w Iperfumy.pl by Notino.

* dane za 2015 rok

(PAP)

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here